Konsolidace půjček bez registru

Konsolidace půjček bez registru představuje klasický typ konsolidace, kdy klient zkrátka již nemá kam se před půjčkami ukrýt. Konsolidaci půjček bez registru nejčastěji využívají lidé, kteří jsou těsně před exekucí, či kterým již nějaká exekuce vyloženě hrozí. Jde o to, že si sami nejsou schopni poradit. Konsolidace půjček bez registru pak pro ně nabízí řešení, jak se ze složité situace relativně elegantně dostat.

Průběh konsolidace půjček bez registru

Konsolidace půjček bez registru

Konsolidace půjček bez registru probíhá následujícím způsobem. Klient vyhledá instituci, u které chce nechat své půjčky konsolidovat. Je důležité najít společnost, která nenahlíží do registru dlužníků, jelikož právě zde má klient záznam. U konsolidace prakticky všechny nebankovní instituce registru nezohledňují a často ani banky nenahlíží. Ale vždy je třeba se na tuto skutečnost dotázat. Následně jsou všechny půjčky splaceny díky nové, jediné, výhodnější půjčce, kterou klient začíná u dané instituce splácet. Jde o to, že nová konsolidovaná půjčka bez registru je podstatně výhodnější a lépe odpovídá finančním možnostem, které dlužník má, tudíž se nad ním již nevznáší otazník exekuce, ale může pravidelně splácet jedinou půjčku, na kterou skutečně má dostatek peněz.

Další příspěvek Konsolidace půjček GE ze stejné kategorie. Další informační článek - Konsolidace půjček Raiffeisenbank.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.