Konsolidace půjček česká spořitelna

Konsolidace půjček česká spořitelna je velice účinné řešení, jak spojit několik svých půjček do jedné jediné, která je výhodnější a lépe odpovídá aktuálním požadavkům a možnostem dlužníka. Konsolidace u české spořitelny představuje takovou možnost, která usnadní klientovi práci a ušetří nemalé náklady.

Princip konsolidace půjček česká spořitelna

Konsolidace půjček česká spořitelna

Česká spořitelna nabízí konsolidaci půjček ve své nejčistší podobě. Jde o to, že klient má několik souběžných půjček a pomalu se v nich přestává orientovat. Každá půjčka má totiž obvykle jiný datum platby, každá splátka má jinou výši a samozřejmě všechny variabilní symboly a konstantní symboly jsou odlišné. Je třeba proto pečlivě hlídat každou platbu, aby nedošlo k omylu. Zpoždění splátky půjčky totiž může mít katastrofální následky v podobě exekuce majetku. Proto je vhodné půjčky najednou uhradit a nechat si pouze půjčku jedinou, konsolidovanou od české spořitelny, která je výhodnější a stačí sledovat pouze jediný termín, jedinou platbu a jediné symboly. Vše velice snadno a jednoduše. Konsolidace půjček česká spořitelna nabízí řešení místo složitých plateb jednu jednoduchou.

Už jste přečetli článek Úvěry na směnku, který má podobné zaměření? Další informační článek - Úvěry české spořitelny.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.