Konsolidace půjček Cetelem

Společnost Cetelem nabízí svým klientům velice výhodnou konsolidaci půjček. Konsolidace půjček Cetelem je nabízena prostřednictvím specializovaného produktu Combi půjčky, do které je možné sjednotit a tedy konsolidovat své stávající úvěry bez složité administrativy. Navíc konsolidace půjček Cetelem nabízí možnost i navýšit půjčku o další částku, která nemusí jít na úhradu stávajících dluhů, ale kterou může dlužník využít na cokoliv.

Parametry konsolidace půjček Cetelem

Konsolidace půjček Cetelem

Konsolidace půjček Cetelem tedy nabízí jednoduché řešení ve spojení stávajících nevýhodných úvěrů do jednoho jediného, který je podstatně výhodnější. Konsolidace půjček Cetelem je možná až do výše 500 000 Kč stávajících půjček plus další částka na libovolné využití. Celkově je možné získat až 1 milion Kč. Délka splácení konsolidované půjčky Cetelem je od 6 do 120 měsíců a záleží čistě na klientově volbě. O půjčku je možné žádat prostřednictvím telefonu, internetu či osobně na pobočce společnosti Cetelem. Konsolidace půjček Cetelem tedy nabízí opravdu velice flexibilní řešení pro dlužníky, kteří mají aktuálně problémy se splácením stávajících půjček. Konsolidací získá klient nové podmínky, lepší úrok a výhodnější postavení, jelikož je zohledněna jeho aktuální finanční situace a splácené úvěry.

Další příspěvek Konsolidace půjček KB ze stejné kategorie. Další informační článek - Konsolidace půjček česká spořitelna.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.