Konsolidace půjček GE

Konsolidace půjček GE je mimořádně výhodně řešení složité situace s několika běžícími úvěry, kdy jsou všechny nevýhodné úvěry sjednoceny do jediného, který je obsluhován automaticky, takže klient s platbou a splátkami nemá žádné starosti. Konsolidace půjček GE je velice snadné řešení složité situace, kdy klient není schopen splácet aktuální půjčky, jelikož díky konsolidaci je splátka půjček nastavena na přijatelnou hodnotu a klient tak má možnost dál splácet a vyhnout se například exekuci či dalším problémům.

Charakteristika konsolidace půjček GE

Konsolidace půjček GE

Konsolidace půjček GE je nabízena v rozmezí od 30 000 do 300 000 Kč. Jde o celkový součet půjček, které je možné konsolidovat. Je možné sem zahrnout prakticky všechny půjčky, které klient aktuálně má a platí za ně pravidelnými splátkami, ale i kreditní karty či kontokorenty. To vše je možné u GE konsolidovat. GE pro svou konsolidaci nevyžaduje zástavu ani ručitele. Navíc je po uzavření konsolidace zdarma vyřízeno splacení všech stávajících půjček klienta, čímž jsou mu ušetřeny nemalé náklady, čas a notná dávka nervů. Doba splácení je možná u konsolidace půjček GE až 96 měsíců, plus je možné si zvolit den v měsíci, kdy chce klient půjčku splácet. Díky výhodnému pojištění se může klient chránit i před rizikem platební neschopnosti. Díky pravidelnému inkasu z běžného účtu u GE Money Bank se klient nemusí o půjčku vůbec starat a ta se splácí prakticky sama.

Zkuste další článek, třeba Konsolidace půjček Raiffeisenbank, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Konsolidace půjček Cetelem.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.