Konsolidace půjček KB

Konsolidaci půjček KB představuje takzvaná Optimální půjčka. Konsolidovaná půjčka u KB je velice vhodný nástroj pro řešení složité situace se souběžně běžícími několika půjčkami. KB nabízí konsolidaci všem občanům ČR, ale i cizincům s trvalým pobytem v ČR či v EU.

Možnosti konsolidované půjčky KB

Konsolidace půjček KB

Konsolidace půjček KB je možná na souhrnné půjčky od 30 000 až do 2,5 milionu Kč, takže její využití se hodí prakticky pro všechny konsolidace středně zadlužených rodin. Maximální splatnost konsolidované půjčky KB je 10 let, tedy 120 měsíců. Využití konsolidace půjček KB musí být výhradně na spojení a optimalizaci půjček stávajících – jiný účel není dovolený.

Vyřízení konsolidace půjček KB

K vyřízení konsolidované půjčky KB je potřeba přinést dva doklady totožnosti, potvrzení o příjmu popřípadě daňové přiznání a úvěrovou dokumentaci ke stávajícím půjčkám. Na základě těchto dokumentů je vyhotoven optimalizační a konsolidační návrh, který je klientovi předložen k nahlédnutí. Půjčka může být použita výhradně na úhradu stávajících dluhů a konsolidaci půjček. Ve svém principu pak konsolidace půjček KB přináší klientovi podstatně výhodnější úvěr, který koresponduje s jeho aktuálními finančními možnostmi a neskrývá žádné skryté poplatky či platby.

Zkuste další článek, třeba Konsolidace půjček česká spořitelna, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Úvěry na směnku.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.