Konsolidace půjček Raiffeisenbank

Konsolidace půjček Raiffeisenbank

Konsolidace půjček Raiffeisenbank je specializovaný produkt pro ty osoby, které mají nějaké stávající půjčky a nejsou s nimi spokojeni, či již nekorespondují s jejich platebními možnostmi. Konsolidace půjček Raiffeisenbank nabízí jednoduché řešení spojením několika nevýhodných půjček do jedné jediné, která aktuálně koresponduje s aktuálními potřebami dlužníka. Peníze jsou prostřednictvím konsolidované půjčky Raiffeisenbank zaslány na běžný účet vedený u Raiffeisenbank. Splátka probíhá automaticky, takže je pro klienta obsluha celého úvěru velice snadná, ba přímo nulová.

Charakteristika konsolidace půjček Raiffeisenbank

Konsolidace půjček Raiffeisenbank je tedy primárně určena na úhradu stávajících závazků dlužníka. Ať už se jedná o závazky k bankám, splátkovým společnostem, leasingovým agenturám či jiným institucím. Konsolidace půjček Raiffeisenbank je řešena půjčkou od 50 000 do půl milionu Kč s dobou splácení od půl roku do 10 let. Navíc je možné ke konsolidované půjčce Raiffeisenbank získat i další hotovost, která nemusí sloužit na krytí závazků za úvěry. Dobrovolně je možné konsolidovanou půjčku Raiffeisenbank zajistit, díky čemuž se výrazně snižuje úroková sazba půjčky a půjčka se stává ještě výhodnější.

Už jste přečetli článek Konsolidace půjček Cetelem, který má podobné zaměření? Další informační článek - Konsolidace půjček KB.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.