Půjčka bez úroku

Půjčka bez úroku

Půjčka bez úroku představuje buďto půjčku na pevně stanovenou částku, či půjčku, se kterou je spojen poplatek. Obvykle se půjčka bez úroku používá u nižších částek či půjček na směnku. Jde o půjčku, za kterou její majitel zaplatí předem stanovený poplatek. Tento poplatek je obvykle odvislý od výše půjčky a doby její splatnosti. Nejčastější formou půjčky bez úroku je SMS půjčka či speciální půjčka na směnku. Oba tyt druhy půjček splňují hlavní kritérium, které spočívá v zohledňování pouze pevné částky výplaty oproti klasickým půjčkám, které využívají RPSN a úrokovou sazbu.

Vyřízení půjčky bez úroku

Vyřízení půjčky bez úroku má prakticky stejné nároky, jako vyřízení klasické úročené půjčky. Jde o sjednání a podepsání smlouvy (neplatí pro SMS půjčku). Vše velice jednoduše a snadno. Půjčka bez úroku je principielně založena na splácení půjčené sumy, ke které se nepřipočítává procentní úrok, ale předem stanovená absolutní částka. Celá transakce je tak pro dlužníka velice jednoduchá, jelikož přesně ví, kolik musí navíc zaplatit. Částka, kterou za půjčku bez úroku platí je neměnná, takže již od začátku půjčky dlužník má nastavena taková pravidla, která zůstávají až do úplného splacení. Nikdo nemusí složitě počítat úroky, RPSN a výhodnost půjčky. Vše je ihned jasné z poplatku, který se za půjčku platí.

Už jste přečetli článek Půjčka peněz ihned, který má podobné zaměření? Další informační článek - Půjčka přes internet.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.