Půjčka na auto

Půjčka na auto

Půjčka na auto je speciální druh bankovní či nebankovní půjčky, která je účelově cílená přímo na nákup nového či ojetého automobilu. Klient, který půjčku na auto obdrží, musí zpětně či přímo na místě prokázat, že peníze, které obdržel či obdrží, využije pouze a jedině na nákup automobilu. Pokud není schopen žadatel o půjčku zpětně či aktuálně prokázat, půjčka mu obvykle není udělena, jelikož se jedná o striktně účelový druh půjčky, který se vyloženě váže na nákup vozidla. Pokud žadatel nechce nakoupit automobil, je mu obvykle nabídnuta jiná, vhodnější půjčka na daný nákup.

Možnosti půjčky na auto

Půjčka na auto má celou řadu podob. Může se jednat o nákup automobilu, leasing vozidla či pronájem vozidla. Forma získání peněz může být dopředná či zpětná, podle toho, zda automobil již byl koupen či se koupě teprve plánuje. V posledním období je pak stále více oblíbené sjednání půjčky přímo při nákupu vozidla v autobazaru či v autosalonu, kde jsou právě na půjčku na auto maximálně připraveni a nabízejí prostřednictvím specializovaných úvěrových institucí půjčku snadno a na místě. Kupující se pak vyhne složité administrativě v bance a komunikuje prakticky pouze s prodejce automobilu, který půjčku na auto přímo zprostředkuje.

Už jste přečetli článek Půjčka bez nahlížení do registru, který má podobné zaměření? Další informační článek - Půjčka bez ručitele.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.