Půjčka SMART

Půjčka SMART

Půjčka SMART je vynikající produkt, který je určen prakticky každému, kdo chce ušetřit čas a nemá zájem obíhat všechny banky, porovnávat a získávat složitá potvrzení. Půjčka SMART představuje peníze rychle a opravdu bez zbytečného papírování. Peníze může získat jak zaměstnanec se stálým příjmem, tak důchodce či žena na mateřské dovolené. Půjčka SMART je určena prakticky každému, kdo o ni projeví zájem.

Specifika půjčky SMART

Půjčku SMART je možné čerpat od 5 000 do 50 000 Kč. Její získání je možné prostřednictvím telefonické linky či vyplnění online žádosti přímo na internetu. Následně jsou dořešeny detaily a peníze jsou zasílány v hotovosti přímo na adresu žadatele. Půjčka SMART nabízí splátky od 8 do 13 měsíců v hotovosti. Půjčku je možné využít dle vlastního uvážení, jelikož se jedná o bezúčelný finanční produkt. Při nedostatečné bonitě klienta je požadován ručitel. Jediná podmínka pro získání SMART půjčky je pak pravidelný příjem. Pro vyřízení pak postačí občanský průkaz a druhý doklad totožnosti pro ověření identity žadatele. Půjčka SMART tak nabízí opravdu snadné a jednoduché řešení, jak získat rychle finanční prostředky bez zbytečného papírování a dokladování. Ke klientovi je přistupováno individuálně a tím je zabezpečena maximální spokojenost žadatele.

Zkuste další článek, třeba Půjčka společníkovi, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Půjčka hned.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.