Půjčky bez dokládání příjmu

Půjčky bez dokládání příjmu

Půjčky bez dokládání příjmu jsou velice oblíbeným produktem pro osoby, které nemohou či nechtějí svůj příjem instituci, která půjčky poskytuje, sdělovat. První skupinou lidí jsou obvykle nezaměstnaní, studenti, ženy na mateřské dovolené či důchodci, kteří nemají natolik stálý příjem, respektive nemají ho dostatečně vysoký, aby mohli žádat o klasickou půjčku. Druhou skupinou, která velmi hojně využívá půjčky bez dokládání příjmu, jsou podnikatelé, začínající živnostníci a podobně, kteří nechtějí či mají problém příjem doložit.

Vyřízení půjčky bez dokládání příjmu

Vyřízení půjčky bez dokládání příjmu je díky nízké administrativě velice snadné. Stačí dva doklady totožnosti a půjčka bez dokládání příjmu je prakticky na spadnutí. Potvrzení od zaměstnavatele či jiný doklad o příjmu není potřeba. Bonita klienta není u půjčky bez dokládání příjmu vůbec důležitá. U vyšších částek vyžadují poskytující instituce ručení v podobě movitého či nemovitého majetku, čímž se musí žadatel zaručit.

Výhody půjčky bez dokládání příjmu

První stěžejní výhodou je poskytování prostředků těm osobám, které nemají jinou možnost úvěrování. Půjčka bez dokládání příjmu je tak řešením prakticky pro kohokoliv, kdo nemůže doložit svou mzdu či plat. Díky veliké flexibilitě nebankovních společností jsou navíc půjčky bez dokládání příjmu velice tvárné a uspokojí prakticky jakékoliv požadavky klientů.

Další příspěvek Půjčky bez podvodu ze stejné kategorie. Další informační článek - Půjčky do 24 hodin.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.