Půjčky bez příjmu

Půjčky bez příjmu

Půjčky bez příjmu jsou často jedinou šancí, kde získat peníze, pokud člověk nemá stálý příjem. Tyto půjčky jsou vhodné jak pro nezaměstnané, důchodce, ženy na mateřské dovolené, tak i pro podnikatele, kteří nevykazují všechny své příjmy či si optimalizují daňové přiznání. Takový dokument je pak pro banku nevěrohodný, nepředstavuje stálý příjem a banka pak peníze obvykle neposkytne. Nebankovní sektor však na tuto situaci má řešení – půjčky bez příjmu.

Vyřízení půjčky bez příjmu

Půjčka bez příjmu, tedy přesněji půjčka bez potvrzení příjmu, a její vyřízení jsou naprosto triviální záležitosti. Stačí předložit dva doklady totožnosti. U větších částek je pak vyžadována určitá forma ručení a zajištění, jelikož poskytující instituce podstupuje relativně vysoké riziko, pokud klient nedokládá své příjmy. U nižších částek však skutečně postačí pouze dva doklady totožnosti a půjčka bez příjmu je vyřízena.

Výhody půjčky bez příjmu

První výhodou, která vyplývá již z názvu samotné půjčky, je nedokládání příjmu žadatele. Ten tak instituci nemusí poskytovat ani výpis z bankovního účtu, ani potvrzení zaměstnavatele o výši příjmu. Tato položka se zkrátka při vyřizování půjčky nezohledňuje. Díky tomu je také půjčka bez příjmu velice rychlá. Administrativně jednoduché vyřízení je spojené pouze s doklady totožnosti, tudíž žadatel nemusí složitě shánět další informace a dokumentaci.

Už jste přečetli článek Půjčky pro nezaměstnané, který má podobné zaměření? Další informační článek - Půjčky pro studenty.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.