Půjčky bez prokazování příjmů

Půjčky bez prokazování příjmů

Půjčky bez prokazování příjmů jsou obdobou půjčky bez doložení příjmu. Prokazování příjmů je pro řadu klientů nemožnou či nepříjemnou záležitostí. Navíc relativně velice protahuje celé vyřízení půjčky bez prokazování příjmů, jelikož požádání u zaměstnavatele a vyhotovení dokumentu nemusí být zrovna otázkou pouze několika minut, ale třeba i dní.

Vyřízení půjčky bez prokazování příjmu

Princip vyřízení půjčky bez prokazování příjmů je vcelku jednoduchý. Stačí najít instituci, která tento druh půjček poskytuje a zažádat. Nejlepší formou žádosti je v dnešní době využití online formuláře či telefonického kontaktu. Vše je následně velice rychlé a závisí čistě na klientovi, do kdy bude mít peníze k dispozici. Instituce jsou obvykle schopny zaslat peníze na účet do jednoho dne od odsouhlasení žádosti. Žádné protahování, žádné čekání. Půjčka bez prokazování příjmů je snadná od začátku až do konce. U nižších částek postačí k vyřízení dva doklady totožnosti. U částek vyšších a u rizikovějších klientů je pak nutná nějaká forma ručení, obvykle zástavou movitého majetku. Instituce někdy nahlížejí do registru dlužníků, aby se ujistili, že žadatel nemá problémy se splácením. Jde o ochranu před podvodníky, kteří nejenže nedoloží svůj příjem, ale zároveň jsou výrazně zadlužení, takže jejich splácení další půjčky je velice nepravděpodobné.

Už jste přečetli článek Půjčky bez dokládání příjmu, který má podobné zaměření? Další informační článek - Půjčky bez podvodu.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.