Půjčky bez registru a bez příjmu

pujcky bez registru bez prijmu bez poplatku bez zastavy zenam na md

Půjčky bez nutnosti dokládání výše příjmů a výpisu z registru dlužníků se v současné době stávají stále oblíbenějším produktem poskytovaným v první řadě nebankovním sektorem. Pokud se ocitne klient v tíživé finanční situaci a nedosáhne na půjčku poskytovanou klasickým bankovním sektorem, kde může narazit na překážky v podobě nutnosti dokládání výše příjmů, ručitele, čistého výpisu z registru dlužníků a podobně, má možnost obrátit se na společnosti, které tyto doklady nevyžadují. Těmito klienty se mohou stát lidé nezaměstnaní, studenti toužící po cestování, mladé rodiny, ženy na mateřské dovolené a další, převážně však klienti se záznamem v registru dlužníků. Tyto společnosti se prezentují jak v médiích, denním tisku, tak na internetu. Klient je může velice snadno kontaktovat a půjčku si sjednat prostřednictvím telefonu, nebo dotazníku na internetových stránkách.

Sjednání půjčky bez dokládání výše příjmů a bez nutnosti výpisu z registru dlužníků je relativně snadné a u jednotlivých společností a konkrétních produktů se liší v množství požadovaných dokladů (některé společnosti poskytují půjčku takzvaně jen na občanský průkaz), v rozpětí půjčované částky, v nabízených splátkových kalendářích a podobně. Všeobecně však platí, že pro bankovní i nebankovní subjekty je poskytování takovýchto půjček dosti rizikové a tato rizikovost je vykoupena relativně vysokou úrokovou sazbou a RPSN. Proto je dobré, nutnost takovéto půjčky předem dobře zvážit.

Podobné články

Úvěrové podvody - černá listina

Úvěrové podvody se rojí jakou houby po dešti. Každý poskytovatel i potenciální dlužník musejí přijmout riziko, že budou podvedeni. Avšak řad...

Úvěrové podvody

Úvěrové podvody na nás číhají prakticky na každém rohu. V dnešní době se s úvěrovými podvody můžeme setkat prakticky kdekoliv. Informace o n...

Tesco půjčka

Půjčka Tesco je velice zajímavým úvěrovým produktem, který v současnosti dobývá náš trh. Jde o jedinečnou možnost, jak velice snadno získat ...

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.