Půjčky ihned na ruku

Půjčky ihned na ruku

Půjčky ihned na ruku značí hotovostní úvěry, které jsou vyřizovány prakticky jediným setkáním. Stačí, pokud žadatel přinese všechny potřebné doklady a peníze jsou předány po jediné schůzce. Jde o řešení krizových situací, kdy klient potřebuje peníze ihned a nemůže čekat na dlouhý schvalovací proces například u bank, který se někdy táhne i týdny. Půjčky ihned na ruku nabízí peníze okamžitě a bez dalších podmínek.

Princip fungování půjčky ihned na ruku

Důležité je přinést všechny potřebné dokumenty. Hlavní je pro půjčky ihned na ruku občanský průkaz a ještě druhý doklad totožnosti. Někdy nedůvěřivý investor vyžaduje i třetí doklad totožnosti, ale to jde spíše o výjimky. U vyšších částek je vyžadováno ručení, výpis z bankovního účtu, doložení příjmu či bezdlužnost v registru. Vždy záleží na jednotlivých podmínkách, které poskytující investor či instituce požadují.

Výhody půjčky ihned na ruku

Půjčka ihned na ruku představuje okamžité peníze. Jedná se o neúčelovou půjčku, takže není nutné dokládat, jak s penězi žadatel naloží. Vše je transparentně podloženo smlouvou, takže obě strany mají jasně vymezená práva a povinnosti. Úroková sazba je pak závislá na tom, jakou instituci klient zvolí, velikosti půjčky, době splácení a bonitě klienta.

Další příspěvek Půjčky ihned bez registru ze stejné kategorie. Další informační článek - Půjčky bez potvrzení příjmů ihned.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.