Půjčky na cokoli

Půjčky na cokoli

Půjčky na cokoli jsou specializovanou formou neúčelové půjčky, která může být skutečně využita naprosto k jakémukoliv účelu. Nejčastější formou využití půjčky na cokoliv je samozřejmě nákup spotřebního zboží, ale čím dál častěji je půjčka využívána i na dovolenou, nákup většího rozsahu či splácení stávajících půjček. Právě v tom je tedy hlavní výhoda půjčky na cokoli – je jí možné použít prakticky kdekoliv a na cokoliv. Snadno a rychle, bez zbytečného a složitého dokladování či prokazování vynaložení prostředků.

Vyřízení půjčky na cokoli

Vyřízení půjčky na cokoli je velice odvislé od toho, o jak velikou půjčku je žádáno. U nižších částek postačí SMS kontakt či internetový formulář. Následně je žadatel komunikován prostřednictvím telefonu a peníze jsou na cestě. Případně je podepsána smlouva o půjčce. U vyšších částek půjčky na cokoli je nutné počítat s nutností doložení příjmů, bonity, prokázání bezdlužnosti – tedy nulové záznamy v registru dlužníků a popřípadě ručitelské závazky. Tyto položky jsou u každé instituce a půjčky na cokoli samozřejmě diametrálně odlišné a vždy záleží na individuálním výběru, přístupu instituce a aktuálním rozpoložení na úvěrovém trhu. Všechny tyto aspekty pak hrají významnou roli při určování ceny půjčky na cokoli a velikosti splátek. Využití půjčky se meze nekladou, takže po předání peněz dlužníkovi je jejich utrácení plně v kompetenci jeho samého.

Další příspěvek Půjčka na bydlení ze stejné kategorie. Další informační článek - Půjčka na auto.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.