Půjčky na mateřské

Půjčky na mateřské

Půjčky na mateřské jsou speciálním druhem půjčky, který je předně určen pro ženy či muže na mateřské dovolené. Jedná se o produkt speciálně připravený právě pro tuto skupinu obyvatel. Jde totiž o to, že půjčky pro osoby na mateřské je velice složité získat. Jedná se o skupinu osob, které nemohou prokázat dostatečnou bonitu, často nedisponují žádným majetkem či ho nechtějí zastavit a doložení příjmu v podobě mateřské je v našem státě velice neefektivní, jelikož samotná mateřská na fungování rodiny rozhodně nevystačí.

Vyřízení půjčky na mateřské

Princip vyřízení půjčky na mateřské je velice jednoduchý. Stačí si vybrat instituci či investora, který tento druh půjčky zprostředkovává, využít online žádosti či osobního kontaktu a zažádat. K žádosti je obvykle nutné doložit dva doklady totožnosti. U jednotlivých institucí jsou pak další nároky rozdílné. Některé vyžadují potvrzení o bezdlužnosti z registru, jiný zástavu majetku třetí osoby a další například prokázání bonity manžela či druha. To je kvůli snížení rizika a možnosti u půjčky na mateřské získat lepší podmínky bez dokládání těchto skutečností.

Další příspěvek Půjčky online ihned ze stejné kategorie. Další informační článek - Půjčky bez prokazování příjmů.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.