Půjčky na nemovitost

Půjčky na nemovitost

Půjčky na nemovitost představují účelovou formu úvěrového obchodu, kdy obvykle nemovitost, která je předmětem koupě, se sama stává zástavou za danou půjčku. Půjčky na nemovitost mají celou řadu podob a nabízí je jak bankovní, tak i nebankovní sektor. V bankovním sektoru mají půjčky na nemovitost obvykle podobu hypotéky, v nebankovním sektoru jde o klasickou půjčku se zástavou nemovitostí.

Půjčka na nemovitost je nepatrně složitější, než standardní druhy půjček. Je to z toho důvodu, jelikož se jedná obvykle o vysoké částky, které jsou požadovány. Takže se poskytující instituce snaží dostatečně zabezpečit proti případným rizikům. Půjčku na nemovitost je možné sjednat na základě předložení dvou dokladů totožnosti, potvrzení příjmů, výpisu z registru dlužníků a zástavě nemovitosti. Popřípadě je navíc u půjčky na nemovitost možné využít nemovitost k zástavě, která je ve vlastnictví jiné osoby. Pokud se ta za půjčku zaručí, je opět možné využít peníze pro svou potřebu. Některé instituce mají podmínky nepatrně snazší, jiné zase náročnější. Vždy záleží na vybrané společnosti a požadavcích, které na ni klient klade.

Už jste přečetli článek Půjčky na mateřské, který má podobné zaměření? Další informační článek - Půjčky online ihned.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.