Půjčky na směnku ihned

Půjčky na směnku ihned

Půjčky na směnku ihned jsou snad nejrychlejší možností, jak přijít zaručeně k penězům. Tento druh půjček je velmi oblíben především pro výplatu v hotovosti a předání peněz přímo proti podepsání směnky. Vše velice transparentně a jasně. Obě strany přesně ví, jaké podmínky z podepsání směnky vyplývají, takže není nutná další složitá, nepřehledná smlouva. Vše, co postačuje k uzavření půjčky na směnku, je právě směnka a její podstatné náležitosti. Pokud směnka splňuje vše potřebné, nic nebrání jejímu podpisu a následnému předání peněz.

Průběh půjčky na směnku ihned

Zpravidla půjčka na směnku ihned funguje tak, že se dlužník a věřitel sejdou, sepíší směnku a předají se peníze. Na směnce se zavazuje dlužník, že splatí bez dalších podmínek půjčenou částku navýšenou o dohodnutý úrok a to v přesně určeném datu a na přesně určeném místě. Pro věřitele směnka představuje cenný papír, který může prodat a dlužník tak peníze předá někomu jinému, novému majiteli směnky. To je výhoda oproti jiným druhům půjček z pohledu věřitele. Inzerce půjček je jedna z možností jak si půjčit peníze.

Výhody půjčky na směnku ihned

Výhoda pro dlužníka je především v rychlosti vyřízení celé transakce, předání peněz a jasných podmínkách. Ze směnky ze zákona vyplývá jasný dlužnický a věřitelský závazek, takže ani jedna ze stran nemůže od směnky odstoupit či nikterak kalkulovat.

Další příspěvek Půjčky bez registru online ze stejné kategorie. Další informační článek - Půjčky bez registru a poplatku.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.