Půjčky na směnku z vlastních zdrojů

Půjčky na směnku z vlastních zdrojů

Půjčky na směnku z vlastních zdrojů představují nabídku soukromých osob či podnikatelů na úvěrovém trhu, kteří nabízejí prostředky ze svého. Jde tedy o soukromé poskytování peněz potenciálním dlužníkům. Ve své podstatě jde o podnikání a každý takový poskytovatel musí tuto svou činnost mít legálně podloženou, jinak se i dlužník vystavuje riziku trestního stíhání.

Princip půjčky na směnku z vlastních zdrojů

Princip půjčky na směnku z vlastních zdrojů je velice jednoduchý. Investor zadá svůj inzerát s možností půjčení prostředků. Půjčka na směnku z vlastních zdrojů znamená, že peníze půjčuje přímo investor ze svého jmění a peníze budou vráceny také přímo této osobě. Jde o jakousi osobní půjčku mezi dvěma fyzickými osobami. Obvykle stačí předložit doklady totožnosti a výpis z registru dlužníků. Popřípadě si tento výpis vyžádá sám poskytovatel půjčky. Následně je směnka sepsána a peníze předány. Hledáte půjčku? Zkuste nebankovní půjčky.

Výhody půjčky na směnku z vlastních zdrojů

Výhodou půjčky na směnku z vlastních zdrojů je její nižší úroková sazba, než u srovnatelné půjčky od nebankovních subjektů. Navíc je půjčka často velice rychle vyřízena, jelikož soukromý investor, který peníze nabízí, je schopen velice pružně reagovat na požadavky potenciálního dlužníka. Podmínky jsou vždy přesně stanoveny na směnce, takže dlužníka nemůže v průběhu splácení prakticky nic překvapit. Jde o velice oblíbený a hojně využívaný druh úvěrování, jelikož nabídka i poptávka po těchto produktech je opravdu široká.

Další příspěvek Půjčky na směnku bez poplatku ze stejné kategorie. Další informační článek - Půjčky na směnku ihned bez registru.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.