Půjčky od soukromých investorů

Půjčky od soukromých investorů

Půjčky od soukromých investorů jsou nabídkou osob, které mají k dispozici nemalé prostředky a chtějí je právě prostřednictvím úvěrového trhu zhodnotit. Jde obvykle o bývalé podnikatele, kteří nabízejí peníze fyzickým osobám. Jde o flexibilní nabídky, jelikož soukromý investor přesně zná požadavky potenciálních dlužníků a dokáže jim nabídnout půjčky přesně na míru.

Fungování půjčky od soukromých investorů

Soukromý investor může být jak společnost, tak i fyzická osoba. Podle toho pak vstupuje do vztahu s dlužníkem, který je prakticky vždy osobou fyzickou. Jde o právní vztah podpořený smlouvou o půjčce či úvěru v závislosti na podmínkách. Půjčka od soukromých investorů nemá žádné striktní požadavky ani parametry a celé vyjednávání je vždy věcí dohody. Někteří velcí soukromí investoři mají již některé parametry, jako je úrok, doba splácení a maximální velikost půjčky, předpřipravené a záleží pak pouze na žadateli, zda jejich nabídku přijme či nikoliv.

Výhody půjčky od soukromých investorů

Půjčka od soukromých investorů je velice rychlá a administrativně nenáročná. Pružně se přizpůsobuje požadavkům klienta a je možné je i v průběhu trvání měnit dle aktuálních potřeb a benevolenci soukromého investora.

Zkuste další článek, třeba Půjčky od soukromých osob ihned, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Půjčky pro podnikatele.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.