Půjčky od soukromých osob ihned

Půjčky od soukromých osob ihned

Půjčky od soukromých osob pomáhají vždy tam, kde už žádná bankovní ani nebankovní instituce peníze neposkytne. Jde o jakýsi záchranný kruh, který je možné využívat v těch nejsložitějších životních situacích a to bez jakýkoliv problémů. Půjčky od soukromých osob ihned značí soukromé půjčky mezi dvěma fyzickými osobami.

Princip půjčky od soukromých osob ihned

Narazit na půjčku od soukromých osob ihned není vůbec složité. Nejrůznější formy jsou k dispozici i na internetu či v tištěných materiálech. Internet přináší pro půjčky od soukromých osob ihned velice snadnou příležitost, jak peníze získat. Jde o jednoduchou smlouvu mezi dvěma osobami, kdy jeden je věřitelem a druhý dlužníkem. Soukromé osoby, které peníze poskytují, často nevyžadují výpis z registru dlužníků či doložení příjmu. Na druhou stranu je však nutné se za půjčku zaručit nějakým majetkem či prostřednictvím třetí osoby. Jde o jakou jistotu pro poskytovatele půjčky, že bude v budoucnu splacena.

Výhody půjčky od soukromých investorů

Půjčka od soukromých investorů je rychlá, jednoduchá a velice flexibilní. Přizpůsobí se každému žadateli přímo na míru. Splátky, doba splácení i velikost úrokové sazby je vždy předmětem dohody obou stran, takže je zde veliký prostor pro jednání a vyjednání si podmínek, které odpovídají přesně dlužníkovým představám.

Už jste přečetli článek Půjčky pro podnikatele, který má podobné zaměření? Další informační článek - Půjčky pro cizince.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.