Půjčky pro cizince

Půjčky pro cizince jsou běžnou záležitostí a celá řada institucí je bez problémů poskytuje. Důležité je pro cizince pouze prokázat, že na našem území dlouhodobě žije a má zde nějaký příjem. Nemusí to být přímo pobyt trvalý, ale může se jednat i o přechodný stav.

Možnosti půjčky pro cizince

Půjčky pro cizince

Pro cizince nabízí půjčky bankovní i nebankovní sektor. U bankovní půjčky pro cizince je nutné počítat s doložením celé řady dokladů a informací. Banka obvykle navíc vyžaduje otevřený vlastní účet. U nebankovních půjček pro cizince je pak situace logicky snazší, protože obvykle není nutný výpis z registru dlužníků ani prokazování příjmů, stačí dva doklady totožnosti a nějaká forma záruky. Obvykle pomocí osobního ručení či zástavou majetku. Tím se instituce vždy chrání, jelikož cizinec představuje vyšší riziko, než je tomu u klasického Českého klienta.

Výhody půjček pro cizince

Jasná výhoda půjčky pro cizince je poskytnutí prostředků i cizím státním příslušníkům. U nebankovního sektoru pak převládá rychlost, jednoduchost a nízká dokladovost. U banky pak jistota, stabilita a velmi solidní podmínky. Vždy záleží na cizinci samotném, jakou formu půjčky zvolí a podle toho musí kalkulovat náklady a potřebu dokladů.

Zkuste další článek, třeba Půjčky bez příjmu, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Půjčky pro nezaměstnané.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.