Půjčky pro dlužníky

Půjčky pro dlužníky

Půjčky pro dlužníky představují velice specifickou oblast úvěrového trhu, jelikož jde o půjčky těm osobám, které měly v minulosti, či stále mají, nějaké problémy se splácením svých půjček. Půjčky pro dlužníky jsou primárně určeny pro dlužníky, avšak jejich využití je tak široké, že je možné tento druh půjčky doporučit prakticky každému.

Vyřízení půjčky pro dlužníky

Půjčka pro dlužníky je prakticky totožná s řadou dalších půjček. Obvykle ji poskytuje pouze nebankovní sektor, jelikož ten je na dlužníky velice dobře připraven. Zažádat může dlužník prostřednictvím internetu či přímo na pobočce společnosti. Následně je mu zpracována analýza a poskytující instituce rozhodne, zda mu peníze půjčí a jaké maximální výši. Dlužník při žádosti o půjčku nemusí předkládat výpis z registru, jelikož se automaticky předpokládá, že nějaký záznam má, Co ale musí předložit, jsou dva doklady totožnosti a často také potvrzení o výši příjmu a o tom, kolik mu skutečně každý měsíc zbývá peněz. Pokud tato částka postačuje na úhradu splátky půjčky pro dlužníky, je mu obvykle bez dalších průtahů půjčka poskytnuta.

Zkuste další článek, třeba Půjčky pro Slováky, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Půjčky pro OSVČ.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.