Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané pomáhají řešit velice složitou situaci, do které se právě tato skupina obyvatel dostane. Může to potkat každého, takže půjčky pro nezaměstnané mají potenciálně velkou řadu zájemců. Jde o jakousi formu půjčky, kdy žadatel nemusí dokládat své stálé příjmy. Obvykle tento druh půjčky poskytuje spíše nebankovní sektor, jelikož bankovní domy o nedůvěryhodné nezaměstnané klienty nemá zájem.

Princip půjčky pro nezaměstnané

Půjčka pro nezaměstnané je dnes již standardní druh půjčky v nebankovním sektoru. Vše funguje velice jednoduše. Stačí doložit svou totožnost občanským průkazem a dalším dokladem. Ostatní podmínky jsou pak odvislé od velikosti částky, kterou chce nezaměstnaný půjčit. U vyšších částek je vyžadováno ručení, zástava či přistup další osoby, která se spolupodílí na dluhu. Jde o jakousi ochranu poskytující instituci, že peníze, které nezaměstnanému půjčí, skutečně také obdrží nazpět navýšené o příslušný úrok.

Výhody půjčky pro nezaměstnané

První a zásadní výhodou půjčky pro nezaměstnané je nedokládání potvrzení o příjmu. I díky tomu je vyřízení velice rychlé a pružné. Peníze jsou k dispozici obvykle do jednoho dne od schválení žádosti. Půjčka pro nezaměstnané slouží obvykle na překlenutí mimořádných výdajů v období těsně po ztrátě zaměstnání, takže tento druh půjčky pomáhá v těch nejtěžších situacích.

Další příspěvek Půjčky pro studenty ze stejné kategorie. Další informační článek - Půjčky na OP ihned a hotově.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.