Půjčky pro OSVČ

Půjčky pro OSVČ

Půjčky pro OSVČ, tedy pro osoby samostatně výdělečně činné, jsou velice speciálním druhem půjčky. OSVČ totiž obvykle buďto všechny své příjmy nepřiznávají či v lepším případě velice daňově optimalizují. Což znamená, že podle jejich oficiálních daňových přiznání mají relativně nízké příjmy. Ve skutečnosti však mohou být velice dobře finančně zabezpečení. A to je právě veliké specifikum půjčky pro OSVČ, jelikož poskytující instituce musí rozeznat, zda jde o dobrého podnikatele s budoucími pravidelnými příjmy, či podnikatele, který ve skutečnosti žádné příjmy opravdu nemá.

Vyřízení půjčky pro OSVČ

Vyřízení půjčky pro OSVČ má mnohé společné s vyřizováním standardních půjček. Jde o povinnost předložit dva doklady totožnosti. Navíc musí OSVČ bance či nebankovní instituce obvykle předložit i daňová přiznání a to za několik let nazpět. Aby si poskytující instituce ověřila, jakou má daný klient bonitu a schopnost dlouhodobě půjčku splácet. Někdy je navíc vyžadováno i doložení a předložení toho, co bude za půjčku koupeno, popřípadě je nutné po poskytnutí peněz zpětně doložit, že byly využity na daný účel.

Další příspěvek Půjčky na zástavu ze stejné kategorie. Další informační článek - Půjčky na nemovitost.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.