Půjčky pro podnikatele

Půjčky pro podnikatele mají velice široké pole působnosti. Podnikatelé potřebují obvykle peníze na financování dvou druhů potřeb. První je potřeba dlouhodobých investic a druhou pak potřeba financování provozní činnosti. Půjčky pro podnikatele jsou také podle těchto dvou kritérií rozdělovány. Dlouhodobé půjčky představují investiční charakter, pro provozní činnost nabízí poskytovatelé půjčky krátkodobé.

Fungování půjčky pro podnikatele

Půjčky pro podnikatele

Půjčka pro podnikatele sebou nese vyšší administrativní náročnost než klasická půjčka pro fyzickou osobu. Jde o to, že podnikatel musí doložit nejen své osobní údaje, ale ještě údaje o společnosti, daňová přiznání za několik let, potvrzení o bezdlužnosti společnosti u státních institucí. U vyšších půjček pak musí podnikatel doložit účel vynaložení a plán financování. Následně je mu bankou předložena nabídka, která odpovídá jeho požadavkům s daným úročením. Podnikatelské půjčky jsou obvykle velice individuální záležitostí a vždy si podnikatel dojednává detailní podmínky osobně, jelikož každá podnikatelská půjčka představuje jiný stupeň rizika a výnosu, tudíž k ní banky přistupují velice individuálně.

Další příspěvek Půjčky pro cizince ze stejné kategorie. Další informační článek - Půjčky bez příjmu.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.