Půjčky pro Slováky

Půjčky pro Slováky

Půjčky pro Slováky je možné u Českých finančních institucí využít často pouze v tom případě, že má daný žadatel trvalý pobyt v České republice. Půjčka pro Slováky se řídí prakticky stejnými pravidly, jako půjčka pro cizince, tudíž je nutné doložit stálý příjem a trvalý pobyt na území naší země. Pokud má daný cizinec, tedy Slovák, povolení k pobytu, obvykle není problém peníze získat a to ani u bankovních institucí. Nebankovní společnosti poskytují peníze ještě snadněji a průchodnost půjček pro Slováky je velice vysoká.

Princip vyřízení půjčky pro Slováky

Vyřízení půjčky pro Slováky je velice snadné. Stačí zažádat prostřednictvím internetu, telefonu či osobně na pobočce instituce, kde chce Slovák peníze získat. Následně je kontaktován s dořešením detailů. Po doložení povolení k pobytu a dvou dokladů totožnosti je mu prakticky obratem poskytnuta půjčka dle jeho požadavků. Pokud se jedná o půjčku pro Slováka, který vyžaduje částku vyšší, je nutné doložit příjem od zaměstnavatele, čistý záznam v registru dlužníků či vyhledat ručitele. Následně je sepsána smlouva a peníze jsou zasílány prakticky obratem.

Už jste přečetli článek Půjčky pro OSVČ, který má podobné zaměření? Další informační článek - Půjčky na zástavu.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.