Odkazy pro štítek bankovní půjčka Praha

Půjčky na nemovitost

Půjčky na nemovitost představují účelovou formu úvěrového obchodu, kdy obvykle nemovitost, která je předmětem koupě, se sama stává zástavou za danou půjčku. Půjčky na nemovitost mají celou řadu podob a nabízí je jak bankovní, tak i nebankovní sektor. V bankovním sektoru mají půjčky na nemovitost obv

Úvěry české spořitelny

Česká spořitelna nabízí celou řadu speciálních i obecných úvěrů, které pokrývají takřka celou poptávku po půjčkách. Úvěry české spořitelny se dělí na základních 5 druhů. Podle toho, jaký účel a jakým způsobem je půjčka poskytována. Všechny jsou však velice pružné a připravovány na míru každému žadat

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.