Úvěr na automobil

Úvěr na automobil

Úvěr na automobil je cílený účelový úvěr, který složí výhradně na nákup motorového vozidla. Jde o specificky organizovanou půjčku, kterou její majitel musí použít na nákup automobilu, jiné použití půjčky není dovoleno. Úvěr na automobil je velice obecné řešení, které má celou řadu variant a možností využití. Díky tomu, že se jedná o relativně vysoký úvěr v řádech desetitisíců až statisíců, přistupuje se vždy ke klientovi velice individuálně.

Možnosti úvěru na automobil

Úvěr na automobil má celou řadu variant a možností. První je vyřízení úvěru v bance či jiné instituce a následný nákup vozidla. Tím se klient vyhne problémům s případným zpětným vyřizováním, jelikož má už vše připravené a jednoduše peníze získá. Obvykle pak přijde s fakturou do banky, kde daná instituce cenu automobilu zaplatí a poskytne odpovídající úvěr na automobil. Další možností je sjednání úvěru na automobil přímo v autosalonu či autobazaru. Tyto společnosti jsou na situaci dobře připraveny, takže celé vyřízení úvěru na automobil je rychlé a snadné. Nákup vozidel tak nikdy nebyl otázkou několika málo okamžiků, jak je tomu dnes.

Další příspěvek Půjčka SMART ze stejné kategorie. Další informační článek - Půjčka společníkovi.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.