Úvěrové podvody - černá listina

Úvěrové podvody - černá listina

Úvěrové podvody se rojí jakou houby po dešti. Každý poskytovatel i potenciální dlužník musejí přijmout riziko, že budou podvedeni. Avšak řada skupin věřitelů i dlužníků již má možnost se alespoň částečně ochránit. Jde o to, že existuje celá řada černých listin, kde jsou evidovány dlužníci či společnosti, kteří své závazky neplní a úmyslně způsobují úvěrové podvody. Takových černých listin je na trhu hned několik a člověk si tak může o svém potenciálním věřiteli či dlužníkovi celou řadu informací sehnat.

Podobné články

Úvěrové podvody

Úvěrové podvody na nás číhají prakticky na každém rohu. V dnešní době se s úvěrovými podvody můžeme setkat prakticky kdekoliv. Informace o n...

Tesco půjčka

Půjčka Tesco je velice zajímavým úvěrovým produktem, který v současnosti dobývá náš trh. Jde o jedinečnou možnost, jak velice snadno získat ...

Půjčky bez registru a bez příjmu

Půjčky bez nutnosti dokládání výše příjmů a výpisu z registru dlužníků se v současné době stávají stále oblíbenějším produktem poskytovaným v první řadě neba...

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.