Úvěry české spořitelny

Úvěry české spořitelny

Česká spořitelna nabízí celou řadu speciálních i obecných úvěrů, které pokrývají takřka celou poptávku po půjčkách. Úvěry české spořitelny se dělí na základních 5 druhů. Podle toho, jaký účel a jakým způsobem je půjčka poskytována. Všechny jsou však velice pružné a připravovány na míru každému žadateli, který o ně projeví zájem.

Druhy úvěrů české spořitelny

První možností, jak od české spořitelny získat peníze je kontokorent ke sporožiru. Jde o Kontokorent na dobu neurčitou ke klasickému Sporožirovému účtu, který se používá jako rychlý a aktuální zdroj financí v neočekávaných událostech, kdy klient potřebuje peníze. Další možností je Půjčka české spořitelny. Půjčka české spořitelny je jedním z nejoblíbenějších úvěrů této instituce a představuje hotovostní bezúčelový úvěr do půl milionu Kč. Další možností je klasický Hotovostní úvěr české spořitelny, který je primárně určen fyzickým osobám a není ověřována účelovost. Peníze jsou obvykle převáděny přímo na účel klienta. Dalším úvěrem české spořitelny je Spotřebitelský úvěr, který je poskytován také pouze fyzickým osobám a jeho účelovost není předem stanovena. Poslední možností úvěrů české spořitelny pak je Hypotéka v hotovosti české spořitelny, která je určitou formou spotřebitelského úvěru, avšak je nutné tento úvěr zajistit zástavou nemovitosti ve vlastnictví dlužníka.

Zkuste další článek, třeba Úvěry bez registru, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Úvěr ze stavebního spoření.

Novinky

11-08-2011 - Úvěry na směnku

Výhodné úvěry na směnku jsou vhodné pro všechny kdo potřebují rychlé peníze. Směnka musí ze zákona obsah některé náležitosti jako datum splacení, jméno dlužníka, jméno věřitele atd. Může také obsahovat jménu ručitele a další podobné finanční náležitosti.

31.12.2010 - Půjčky pro každého

Jestli sháníte rychle peníze, můžete vyzkoušet půjčky pro každého. Půjčka pro každého je finanční produkt určený pro všechny klienty, tedy i klienty se zápisem v bankovním registru. Většinou se jedná o menší obnos peněz. Záleží na bonitě klienta a jeho příjmu. Kromě výše příjmu také záleží zdali má klient nějaký hmotný majetek.

22.12.2010 - Půjčky na občanský průkaz

Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle, dobrou volbou můžou být nebankovní půjčky na OP. Půjčky na občanku chce většina věřitelů vystavit oproti směnce. Dají se tak získat rychlé peníze a za krátky čas. Nevýhodou je většinou velký procentní sazba.

19.12.2010 - Půjčky na ruku pro všechny

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte půjčky na ruku. Jedná se o půjčky, které věřitel vyplatí klientovi v hotovosti. Tyto peníze jsou většinou ručeny směnkou nebo jiným dokladem.